birželio 27, 2008

Avarija

Posted in DNR tagged , , 10:01 pm sukūrė majestas

Šiandien supratau, kad su dviračiu nelabai saugu važiuoti net šaligatviu.

Kažkur septintą valandą važiavau su dviračiu iš MRU treniruoklių salės. Važiavau lėtai, po treniruotės šiek tiek pavargau, be to, šios savaitės pabaiga buvo nelabai lengva. Taigi, važiuoju sau ramiai netoli Rygos g. ir Buivydiškių g. sankryžos ir jau prie “Širdies chirurgijos centro“ nutariau pasukti į dešinę ir per mašinų stovėjimo aikštelę sutrumpinti sau kelią. Bet nepatikėsite, tikrai ne mašina į mane atsitrenkė, netgi ne stulpas pasimaišė, o kažkoks dviratininkas, lekiantis dideliu greičiu. Didelių traumų negavau nei aš, nei mano dviratis, na, man šiek tiek kliuvo į alkūnę, o dviračiui šonu pasisuko vairas. Į mane atsitrenkė iš galo. Vaikinui, kuris atsitrenkė, berods sulūžo priekinis žibintas, nes tiesiog iššoko iš vairo, ir pats jis vos nenukrito.

Iš karto paklausiau vaikino ar jam viskas gerai, ar nieko nenutiko dviračiui, tiesiog parodžiau susirūpinimą. Kartu pasijuokėme, pasiaiškinome, kas buvo šiuo atveju neteisus, ir nuvažiavome savo keliais.

Taigi, jei priešais save, važiuodami dviračiu, matote kitą dviratininką, lenkite jį atsargiai, nes ne visi turi šoninius veidrodėlius, o atgal pažiūrėti ne taip jau ir paprasta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: